Zaznacz stronę

Przekąski

Nasiona Konopi
Wsparcie przy regeneracji
naturalne składniki
VEGE
25% protein
Omega 3

ZDROWE PRZEKĄSKI

Proponowane przez nas warianty przekąsek, są sycące i nie zajmą zbyt wiele miejsca w plecaku lub w kieszeni. Dzięki temu batony proteinowe można mieć zawsze pod ręką i sięgnąć po nie, gdy dopadnie Państwa głód. Nasze produkty będą odpowiednie również dla klientów nietolerujących laktozy. Na stronie bez trudu znajdą Państwo skład batonów i paluchów proteinowych. Najlepsze produkty to takie o prostym składzie, pozwalające czerpać przyjemność ze smaków natury. Jesteśmy dumni z tego, że właśnie tego typu propozycje możemy dostarczać naszym klientom. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do wyboru przekąski, która najlepiej trafi w Państwa preferencje smakowe.

FUNKCJONALNE BATONY

Mieszanka funkcjonalnych batonów – bezlaktozowe białko i błonnik na bazie owoców to doskonałe źródło energii. Mogą być dodatkiem do Twojej codziennej diety. Do produkcji batonów używane są certyfikowane produkty ekologiczne z naturalnych składników, bez dodatku sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku i konserwantów.

DIETA

Dobre samopoczucie w dużej mierze uzależnione jest od tego, w jaki sposób się odżywiamy. Zbilansowana dieta, połączona z regularnymi ćwiczeniami jest też sposobem na utrzymanie organizmu w zdrowiu oraz na wzmocnienie odporności. W naszej ofercie zawarliśmy produkty, które pomogą osiągnąć taką harmonię.

KONTAKT
SportSense
ul. Starodworska 1
80-137 Gdańsk

[email protected]
+48 660 161 166

QUICK LINKS